Darbeyi önden bilen 3 astrolog

Darbeyi önden bilen 3 astrolog

Herkes darbe girişiminin sebebini yerde ararken onlar gökte buldu. Astrologlar Ebru Cinek, Hakan Kırkoğlu ve Sema Kılıç bakın önceden ne yazmıştı?

Ebru Cinek’e göre, bütün darbe dönemlerinde gökyüzünde benzer sıralanmalar oluşuyor: “Bunlar zararlı gezegenlerin oluşturdukları kare açıları. Savaş, asker, polis gibi konulardan sorumlu gezegen Mars 12 Temmuz’dan beri çok güçlü. Satürnle birlikte akrep burcuna girdi. Akrep burcu neresi? Gizli yapıların alanı. Şu andaki gökyüzünün 12 Eylül’den farkı, halkı temsil eden ay. Ay, 12 Eylül’den farklı olarak 15 Temmuz’da Mars ve Satürn arasına sıkıştı.”

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu

SEMA KILIÇ

ADINI KOYARAK ‘DARBE OLACAK’ DEDİ


Ne zaman yazdı: 14 Temmuz sabahı 05.25’te Facebook ve Twitter’da.

Ne yazdı: (Özetle) 19/20 Temmuz ‘oğlak dolunayı’nı inceledim. Terör, can yakan patlama olaylarına çok dikkat etmek gerek çünkü ay 8. evde ve tekin durmuyor, bir de Uranüs’le kare yapıyor. Şoke edici olaylara işaret ediyor. Sanki birileri bir konuda suçlanabilir. Galiba, ya tepemizdekiler bu ülkede darbe gibi bir şey yapacaklar ya da birileri bunların üstüne darbe yapacak ve sıkıyönetim gelecek. Sanki ortası yok gibi bu işin. Bu oğlak dolunayı da bunu tetikleyen ilk büyük olay olacak.

Başka ne öngörüyor: Darbe kelimesini tek yazan astrolog ben oldum. Siyasi tabirlere pek hâkim değilim. Genel bir tabirle sıkıyönetim dedim, doğrusu OHAL’miş. Ağustos ayı, özellikle 18 Ağustos’taki kova dolunayı bana ‘Gülen’ dolunayı gibi görünüyor. Gülen gönderilir mi bilemem ama böyle bir olasılık varsa ağustosta gerçekleşebilir. Eylülde siyasetçilere suikast konusuna da dikkat edilmeli. Ekim çok çok şaşırtıcı, gündem birden bambaşka bir konuya kilitleniyor. Ciddi siyaset ve terör riskine, hatta isyan riskine.... Veya tam tersi, çok ilginç bir şekilde şartları 180 derece değiştiren bir sistem değişikliği...

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu


Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu
EBRU CİNEK

GİZLİ İŞLERİN ORTAYA ÇIKACAĞINI SÖYLEDİ


Ne zaman yazdı: Aralık 2015’te ‘Yuvaya Yolculuk’ dergisindeki analizinde.

Ne yazdı: (Özetle) Takımyıldızlarına değinmeden analiz doğru olmaz. Satürn’ün takımyıldızı Temmuz 2016’da ‘Jyestha’ konumunda olacak. Bunun anlamı nedir? Akrep burcuna yerleşimi, çok büyük zengin kişileri ve mesleki olarak hükümetle bağlantılı bürokratları ve gizli işlerle uğraşan kişileri ortaya çıkarır. Tüm bu etkileri düşündüğümüzde yasadışı işlerle uğraşan kişilerin büyük sınavlara tabi tutulacağını, her şeyin su üstüne çıkaracağını gösteriyor. Ve Satürn’ün Ketu’dan aldığı görünüm, Jüpiter’le yaptığı kare açı yüzleşmelerin yaşanacağını bunların da çok ağır olacağına, işaret ediyor.
m Başka ne öngörüyor: 2016’nın ülkemiz açısından hem büyük bir dibe vuruş hem de uyanış olduğunu söyleyip durdum. Bu anlattığım olumsuz etkiler maalesef yakamızı bir süre daha bırakmıyor. 19 Kasım’a kadar... En kritik zamanlar ağustos’ta. Özellikle 3-4-5 ve özellik 24 Ağustos üzerine mim koymamız gereken günler. Ancak 2017’den itibaren ülke için çok daha ferah günler geliyor. Asıl yükseliş, 2017 Eylül’ünde start alacak. Bu öyle bir şey ki 2023’te Türkiye artık ‘öğretmen ülke’ konumunda olacak.

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu
HAKAN KIRKOĞLU

HALKIN TUTUMUNUN ÖNEMİNDEN BAHSETTİ


Ne zaman yazdı: 29 Aralık 2015’te, kişisel web sitesinde.

Ne yazdı: (Özetle) Haziran sonu ve temmuz başı, yurtiçine yönelik konular ve güvenlik önem taşıyor ve hükümeti, yönetimi öne çıkarıyor. Bu dönemde halkın tutumunu, isteklerini, Meclis’i gündeme getiren koşullar var. Temmuz ayı alınması gereken kararlar, uzun bir süredir devam eden güvenlik endişeleri, kırılganlıklar açısından önemli bir dönem. Bu süreçte askeri alanda tek başına karar vermeye eğilim gösteren bir tutum ortaya konabilir. Temmuzdaki dolunay gizli koşullara, kontrol edilmesi zor gelişmelere dikkat çekiyor.
m Başka ne öngörüyor: 18 Ağustos’taki ay tutulması borçlar, finans sektörü açısından dikkat çekici. Bu dönemde liderliği (başkanlık?) ilgilendiren gelişmeler ön sırada. Eylül ayı, kontrol edilmesi zor düşmanlıklar, özellikle sınırdaş komşular alanında önemli sıkıntılar getirebilir. 8-14 Eylül çok hareketli. 16 Eylül’de balık burcunda gerçekleşecek ay tutulması da büyük stres, düşmanlıklar, halkı korkutabilecek unsurlar taşıyor. 1 Ekim’deki yeniay, ayrışma konusu, toprak-vatan konularında önemli stresler, endişeler de getirebilir.

Kaynak: Hürriyet

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.